15 Yaşındaki Çağrı Şahin, İnternet Fenomenleri Arasına Katıldı!

15 Yaşındaki Çağrı Şahin, İnternet Fenomenleri Arasına Katıldı!
15 Yaşındaki Çağrı Şahin, İnternet Fenomenleri Arasına Katıldı! tanitimcenter

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte farklı kavramlar da karşımıza çıkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi de internet fenomenliği. Normal hayatta ünlü olması belki de imkansız olan birçok isim internet üzerinden kolay bir şekilde ünlü hale gelebiliyor. Özellikle sosyal medya platformunda farklı paylaşımlara imza atan birçok isim milyonlar tarafından takip edilebiliyor ve hayran kitlesini ciddi boyuta çıkarabiliyor.

Geçtiğimiz günlerde bu fenomenler arasına bir isim daha katıldı. Henüz 15 yaşında olmasına rağmen yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan Çağrı Şahin, instagram fenomenlerinden birisi haline geldi. Birçok ünlü ismin de takip ettiği Çağrı Şahin, gittiği farklı ülkelerden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti. Böylesi genç bir yaşta internet üzerinden birçok kişinin takip etmeye bağladığı Çağrı Şahin, özellikle Amerika ve İngiltere gibi ülkelerden paylaşımlar yapıyor.

Çektiği fotoğraflar çok konuşulan Çağrı Şahin, lüks arabalara ve yatlara olan düşkünlüğünün yanında ATV sürmesiyle de ilgi odağı oldu. Gittiği ülkelerden gezi notları da paylaşan Çağrı Şahin, verdiği birbirinden ilginç pozlarla birçok beğeni kazandı. Genç kızların hayran olduğu internet fenomeninin takipçileri arasında her yaş grubundan insanların olması da dikkatleri çekiyor. Şahin’i takip edenler yaptığı paylaşımlara çeşitli yorumlar yapıyor ve genç fenomeni destekliyor.

İnternet dünyasında fenomen olan isimler aynı zamanda yüksek gelir elde etmeleriyle de biliniyor. Takipçi sayısı yükselen bu isimlerin aylık kazançları zaman zaman haberlere konu oluyor. Yeni internet fenomeni Şahin’in aylık kazancı ise bilinmiyor.

İnstagram : http://www.instagram.com/cagrisahin/

Kaynak: http://cagrisahin.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X