Antalya Havaalanı transferi

Antalya Havaalanı transferi
Antalya Havaalanı transferi harun antepli

Turizim denildiğinde akla gelen ilk yerleşim birimlerinden birisi olan Antalya’da çok sayıda mekan yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Bu mekanlardan en fazla tercih edilen Belek ise Antalya'nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir. Mahalle denildiğinde aslında insanın aklına küçük bir yerleşim birimi geliyor olsa da aslında Antalya'nın en fazla tercih edilen turizm merkezlerinden biridir.

Özellikle yaz aylarında Belek'e tatil yapmak için binlerce yerli ve yabancı turist Antalya Havaalanına gelmektedir. Bu noktada en büyük sorunlardan birisi ortaya çıkmaktadır. Bu soruna Antalya Havaalanı transferi diyebiliriz. Özellikle uzun bir yolculuk yapan misafirler biran önce otellerine ulaşmak ve tatile başlamak isterler. Fakat bu noktada kullanılan toplu taşıma araçları her zaman gerekli konfora sahip olmadığı gibi çok fazla insanın da aynı yolu tercih etmelerinden kaynaklı sorunların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Antalya havaalanına gelen misafirlerin konforlu ve keyif dolu bir yolculuk yapabilmeleri için kaliteli hizmet veren br firma tercih etmeleri gerekmektedir. Antalya transfer hizmeti sunan firmalar arasında en fazla tercih edilen Bravo Transfer, gerekli hazırlıkları yaparak misafirlerine konforlu ve keyif dolu bir yolculuk yapımları adına tüm çalışmalarını tamamlamaktadır. Transfer hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken ufak bir işlem olacaktır. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına 7 gün 24 saat hizmet veren Bravo Transferin çağrı merkezini arayarak rezervasyon yaptırmanız bu güzel hizmetten faydalanmanız için yeterli olacaktır. Uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet prensibini aynı çatı altında toplayan firma, kaliteli hizmeti en uygun fiyata verme ayrıcalığı sizlere sunmaktadır.

Antalya Havalimanı transfer hizmeti almak isteyen misafirlerimiz en uygun fiyata en kaliteli hizmete sahip olabilirler. Antalya havaalanından Belek’e gelmek isteyen misafirlerimizi ortalama 45 dakikalık bir yolculuk beklemektedir. Araç temin edilirken kişi sayısına göre hareket edilmektedir. 1 ile 3 kişi için özel araç fiyatı 75 TL, 1 ile 6 kişi için özel araç fiyatı 105 TL, 1 ile 6 kişi için özel VİP araç fiyatı 110 TL, 1 ile 13 kişi için özel araç fiyatı 130 TL olarak belirlenmiştir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X