Error 520 Ray ID: 4cab1eb80ec4c77b • 2019-04-21 00:07:49 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Babasını öldüren çocuğa ceza indirimi

Babasını öldüren çocuğa ceza indirimi

Kayseri'de Hamza millers'in babası (52) annesinin 50-Furkan değirmencilerini bıçakladığı iddiasıyla yargılanarak öldürdüğü gerekçesiyle (23) ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme zihinsel ve davranışsal bir bozukluğa sahip bir Huntington hastası olan Değirmenci'nin cezasını 'ağır bir sürücü' indirimi uygulayarak 15 yıla indirdi.

Babasını öldüren çocuğa ceza indirimi
Babasını öldüren çocuğa ceza indirimi Onur KARAPINAR

Kayseri'nin merkez Kocasinan ilçesi Serçeönü Mahallesi'nde, 17 Ocak gecesinde yaşanan olay iddiaya göre şöyle gelişti: Eve gece yarısı gelen işçi emeklisi Hamza Değirmenci (52), 25 yıllık eşi Nebahat Değirmenci'den çay demlemesini istedi. Olumsuz yanıt alınca da eşini saçından sürükleyip, mutfağa götürmeye çalıştı. Bu sırada araya çiftin oğlu Furkan Değirmenci (23) girdi. Baba ve oğlu arasındaki tartışma büyüdü.

AĞIR HAPİS CEZASI İSTENDİ

DHA'da yer alan habere göre Furkan, mutfak tezgahı üzerindeki ekmek bıçağını alıp, babasını boğazından ve vücudunun çeşitli yerlerinden 50 kez bıçaklayarak öldürdü. Ardından da polise teslim oldu. Asansör tamircisi Değirmenci hakkında Kayseri 1. Ağır Ceza Mahkemesi´nde 'Üst soydan akrabayı kasten öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı.

SON SÖZÜNDE "PİŞMANIM" DEDİ

Davanın karar duruşmasına tutuklu sanık Değirmenci ile avukatı, annesi ve ağabeyi katıldı. Mahkeme başkanı, İstanbul 3. İhtisas Adli Tıp Kurumu'ndan, sanığın ceza ehliyetinin tam olduğuna dair rapor gelerek, dosyaya konulduğunu açıkladı. Son sözü sorulan Furkan Değirmenci, pişman olduğunu söyleyerek, "O an nasıl yaptım, cinayeti nasıl işledim, hala şokundayım. Çocukluğumdan beri hep endişe ve korkuyla yaşadım. Anneme ve ağabeyime bir şey olacak korkusuyla yaşadım. Çok pişmanım. Kimseye zarar verecek bir insan değilim. İyi bir insanım, beraatimi istiyorum" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort