Baskılı Tişört Nasıl Yapılır?

Baskılı Tişört Nasıl Yapılır?
Baskılı Tişört Nasıl Yapılır? kadir durukan

Baskılı tişörtler günümüzde oldukça sık kullanılır olmaya başladı. Atatürk’ün silueti, imzası, sözlerinden oluşan baskılı tişörtler yalnızca özel günlerde değil gündelik hayatımızda da yerini almış durumda. Birbirinden güzel şık tasarımları bulmamız artık hiç zor değil. Kaliteli, göz zevkimize hitap edebilecek ürünlere ulaşmamız da oldukça kolay. Mağazalardan ulaşılabilir olmakla birlikte, çeşitli internet sitelerinden sipariş vermemiz de mümkün. Hatta kendi istediğimiz renk ve tasarımlarla bu tişörtleri tasarlamamız da söz konusu. Erkek ve kadın, genç ve yaşlı her kesime hitap edebilecek geniş kitlelere ulaşabilir nitelikte bir üründür.

  İstenilen kaliteye ulaşabilen üreticiler baskılı tişört sektöründe çığır açmaya devam ediyor. Yaz aylarının, özel günlerin vazgeçilmez ürünü olan bu tasarım tişörtler vazgeçilmezimiz olma yolunda ilerliyor. Yazın kavurucu sıcağı bizi oldukça rahatsız etmekte ve bu rahatsızlığı minimum seviyeye indirmek için cildimizi tahriş etmeyecek ürünlere ihtiyaç duyarız. Giydiğimiz tişörtlerin ter izi bırakmaması oldukça önemlidir. Bu problem özellikle koyu renkli tişörtlerde fazlaca yaşanmaktadır. Üreticilerin bu ölçüde planlama yapması ve hareket etmesi epey mantıklı olacaktır. Bunların yanı sıra görseller de  yaygınlık kazanmıştır. Yalnızca fotoğraf değil, yazılı, imzalı, amblemli, logolu ve üç boyutlu olarak da raflarda görmemiz artık mümkün.

Baskılı Tişört Nasıl Yapılır?

Baskılı tişört nasıl yapılır, öncelikle baskı için baskısı yapılacak görsel önce bilgisayar ortamında kişinin kendi göz zevkine ve istediği motiflere göre hazırlanır. Daha sonra dijital baskı makinelerinde görsel çıkarılmakta ve bu görsel tişörtler üzerine işlenmektedir. 

Bakılı tişört modelleri özel baskılı olduğu için en çok sevilen ve pazarlama açısından tutulan ürünlerdir. Bu ürünler genellikle özel günler ve özel konular üzerine yapılmaktadır. Örnek olarak sevgililer gününe özel tişörtler basılmakta ve sevgililer birbirine hediye olarak bu tişörtlerden almaktadır.

Kaliteli baskı almak için sizlere önerdiğimiz siteden kendinize özel baskılı tşörtleri alarak kendinize yada sevdiklerinize hediye alabilir ve özel günlerinizi kutlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Özel günlerinizin anlam ve önemi için sizlere aşağıda belirttiğimiz siteden kendinize en uygun tişörtü seçerek sipariş verebilir, özel günleriniz için baskı hazırlayabilirsiniz.

Devamı ve daha fazla baskılı tişört modelleri için www.tshigo.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X