Belzona 1111 Türkiye

Dünya üzerinde kullanılabilecek birçok özellikte macun türleri bulunmaktadır.

Belzona 1111 Türkiye
Belzona 1111 Türkiye zaim

Dünya üzerinde kullanılabilecek birçok özellikte macun türleri bulunmaktadır. Bu macun türlerinin daha kalıcı daha uzun süre dayanabilmesi ve daha hızlı kuruyabilmesi için birçok kimyasal madde ilave edilir. Yapısına ilave edilen kimyasal maddeler sayesinde macunun tutuş özelliği kaybolur. Bundan dolayı hızlı kurusa bile macun dayanıksız hale gelir.

Epoksi türünde macunlar birçok kesimin tercih ettiği macunlardır. Bu macunların yapısına kimyasal maddeler eklenir iken belirli bir dengede eklenerek macunun yapısı korunur. Macunun yapısının korunması durumu gerçekleştikten sonra kuruması ve dayanıklı olması adına birçok alanda testler ve çalışmalar yürütülür.

Epoksi yapısı ile bilinen Belzona 1111 Türkiye’de de en çok tercih edilen üründür. Belzona ile boşlukları doldurabilir, en etkili sonuçları gözle görebilirsiniz. Epoksi yapısının en büyük sırrı ise üretiminde. Bu macun ile tüm boşlukların dolmasını sağlayabilirsiniz. Birçok alanda kullanılan macun ise, hem ısıya hem de soğuğa oldukça dayanıklıdır. Belzona ürününü sizde gönül rahatlığı ile bakım onarım işlerinde kullanabilirsiniz.

En olumsuz faktörde bile en dayanıklı halini ortaya koyan bu macun, ilerleyen dönemlerde kesinlikle dökülmelere ve çatlamalara sebep olmaz. Bu tür faktörlerinin yaşanmamasının asıl sebebi ise yapısının biraz nemli olmasıdır. Böylelikle ısının temas ettiği anlarda ya da kullanılan bölge açık havada olduğu zaman sürekli güneş ışınına maruz kalan bir bölge ise, yapısındaki nem sayesinde ışınları yumuşatabilme özelliğine sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X