En Çok Oynanan PC Oyunları 2018

Gelişen teknoloji ile bilgisayar kalitesi artmakla beraber bilgisayar da oynanan oyunların kalitesi de artış gösterdi. Genellikle oyun denilince insanların aklına akıllı telefonlar ya da konsollar gelse de birçok kullanıcı bilgisayar üzerinden birçok oyun oynamaktadır.

En Çok Oynanan PC Oyunları 2018
En Çok Oynanan PC Oyunları 2018 vadi

 

Gelişen teknoloji ile bilgisayar kalitesi artmakla beraber bilgisayar da oynanan oyunların kalitesi de artış gösterdi. Genellikle oyun denilince insanların aklına akıllı telefonlar ya da konsollar gelse de birçok kullanıcı bilgisayar üzerinden birçok oyun oynamaktadır. Oyun birçok kişi için bir tutku haline gelmiş durumdadır. Hatta öyle bir seviyeye yükselmiş durumda ki bilgisayar üreticileri oyun için özel bilgisayarlar üretmektedirler. Bilgisayardan oyun oynayan kişiler bu oyunları nereden indiriyor diye soracak olursanız buna cevabımız torrent oyun web sitesi olacaktır. Bu site sayesinde birçok oyunu indirme imkânınız bulunmaktadır.

Birçok oyun boyutları oldukça büyük olmaktadır. Büyük boyutlu dosyaları indirmek oldukça çok zamanlar almaktadır. Bu dosyaları indirmek için torrent oyun indir de bulunan torrent uzantılı dosya indirmek için gerekli olan tüm bilgiyi içinde bulunduran dosyadır. Bu sebepten ötürü indirme işlemi oldukça kolay olmaktadır. Peki, indirme işlemi de nereden yapacağımızdan bahsettiğimize göre en çok oynan PC oyunları neler onlara bakalım.

 2018 de en çok oynan oyunlar; League of Legends, Minecraft, Hearthstone, Heroes of Warcraft, Counter-Strike, Global Offensive, World of Warcraft, Overwatch, PlayerUnknown’s Battleground, World Of Tanks, PAYDAY 2, Grand Theft Auto V gibi oyunlar 2017 de en çok oynanırken 2018 yılında da oynanması beklenmektedir. Bu oyunları torrent oyun indir sitesinden ulaşabilmeniz mümkündür.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X