En İyi 10 Bilgisayar Oyunu

Bilgisayar oyunlarında gerçeklik arttıkça artık insanların beklentileri de artmış bulunmaktadır.

En İyi 10 Bilgisayar Oyunu
En İyi 10 Bilgisayar Oyunu admin

Bilgisayar oyunlarında gerçeklik arttıkça artık insanların beklentileri de artmış bulunmaktadır. Herkes farklı oyun stillerine sahip oyunlar tercih ederken son zamanlarda yapılan ve en beğenilen oyunlar hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Aksiyon oyunları arasında Adventures Of Pip çok ön plana çıkmaktadır.

Aynı zamanda da torrent oyun sistemi üzerinden indirip oynayabiliyorsunuz. Batman Arkham City, bu anlamda yine en iyi 10 bilgisayar oyunu içerisinde yer almış bulunmaktadır. Macera oyunları arasında ön plana çıkanlar ise, D4: Dark Dreams Don't Die ve Game Of Thrones olmayı başarmış bulunuyor. Ayrıca The Walking Dead: Season One yine en iyi oyunlardan biri olmayı başarmıştır. En İyi 10 Bilgisayar Oyunu Torrent İndirme En iyi 10 bilgisayar oyunu arasında ayrıca dövüş oyunları da bulunuyor. Macera ve aksiyon oyunları çok dikkat çekmesine rağmen dövüş oyunları arasında bulunan Guilty Gear Xrd Sign oyunu gerçek anlamda en iyi oyunlardan biri olmayı başardı. Korku oyunları konusunda zirveyi Alien: Isolation alırken yarış ve spor oyunları konusunda Fifa 2018 ve Pro Evolution Soccer 2017 hala en beğenilen oyunlar arasında yerini koruyor.

Sizler de torrent oyun indir seçeneği ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirken bu arada RPG oyunları arasında zirveye oturan Dark Souls III için de en iyi oyunlar arasında yer aldığını söylemek gerekir. Bütün bu oyunları torrent farkıyla indirerek oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X