Fiat Yetkili Servis Mi Özel Servis Mi?

Fiat Yetkili Servis Mi Özel Servis Mi?
Fiat Yetkili Servis Mi Özel Servis Mi? Katarr

Araçlarımız belirli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyar veya bir şekilde aracımızda hasar oluşabilir. Peki bu durumda yetkili servise mi yoksa özel servise mi götürmek daha doğru bir karar?


Çeşitli Fiat kampanyalarını takip ettiniz, bir Fiat bayilerine gittiniz ve uzun süredir sahip olmak istediğiniz, hayallerinizdeki arabayı aldınız. Aracınızın bakım zamanı aldı ve Fiat yetkili servise mi yoksa özel servise mi götüreyim diye kararsız kaldınız.

Bu durumda özel servisin yetkili servisten ucuz olması aklınızı çelebilir ancak özel serviste takılacak olan orijinal olmayan bir yedek parça aracınızın garantisini bozabilir. Özel Fiat servis orijinal yedek parça taksa bile yapılabilecek ufak bir işçilik hatasında aracınız yine garanti dışı kalacaktır. Ayrıca her zaman da özel servis yetkili servisten daha ucuz olacak diye veya arasındaki fiyat farkı uçurum olacak diye bir şey de yok.

Bu yüzden aracın garanti süresi bitse bile yetkili servise götürmek alacağınız kaliteli hizmet ve parça kalitesi açısından daha doğru bir karardır. Aracın garanti süresi içinde olması önemli bir durum olduğu için bu durumu bozma riskine girmeden Fiat yetkili servisinde kaliteli hizmet alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X