Error 520 Ray ID: 4cab5b9e5916bf70 • 2019-04-21 00:49:24 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Gizli program ile uyuşturucu satan çeteye dev operasyon

Gizli program ile uyuşturucu satan çeteye dev operasyon

Ankara'da narkotik polisi, parolalı haberleşme programı 'Wickr me' kullandığı tanımlanan uyuşturucu çetesine harekât tertip etti. Harekâtta 7 birey nezaretine alınırken, takribî 1 milyon TL kıymetinde 6 kg eroin ele geçirildi

Gizli program ile uyuşturucu satan çeteye dev operasyon
Gizli program ile uyuşturucu satan çeteye dev operasyon Onur KARAPINAR

Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı istihbari çalışma sonucu, 'torbacı' olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarının başta Altındağ ilçesi olmak üzere kentin çeşitli noktalarında eroin sattığı belirlendi. Polis ekipleri bunun üzerine uyuşturucu çetesini teknik ve fiziki takibe aldı. Polisin 2 aylık takibi sonucu, çete üyelerinin özel araçları ile İstanbul'dan Ankara'ya eroin getirdiği tespit edildi.

1 MİLYON TL DEĞERİNDE EROİN ELE GEÇİRİLDİ

Bunun üzerine harekete geçen narkotik polisi, çete üyelerine ait 6 ev ve 1 iş yerine şafak vakti eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda şüpheli İ.B., M.K., E.A., C.A., S.D., İ.Ü., ve M.Ç. gözaltına alındı. Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramada, valizler içinde çeşitli yerlere gizlenmiş yaklaşık 1 milyon TL değerinde 6 kilogram eroin ele geçirildi. Valiz içindeki eroin paketlerinin giysiler ile kamufle edildiği ve bazı paketlerin kot pantolon içine zulalandığı görüldü. 

TELEFON DÜKKANINDAN UYUŞTURUCU SATIŞI

Şüphelerin sokak aralarında ve Altındağ ilçesinde telefon tamiri yapan dükkanda eroin sattığı belirlendi. Olayla ilgili gözaltına alınan 7 şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli İ.B., M.K. E.A. ve C.A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Şüphelilerin üzerinde yapılan aramada, uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen 6 bin TL'ye de el konuldu. Çetenin İstanbul'dan getirdiği eroini, çeşitli katkı maddeleri ile 2 katına çıkardığı ve kazançlarını da bu şekilde artırdığı belirtildi.

ŞİFRELİ HABERLEŞME PROGRAMI KULLANDILAR

Bu arada şüphelilerin cep telefonlarında yapılan inceleme sonucu, çete üyelerinin Kuzey Kore'de geliştirilen ve Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeleri tarafından da kullanılan şifreli haberleşme programı 'Wickr Me' kullandıkları belirlendi. Şüphelilerin uyuşturucu satışı ile ilgili konuşmalarını bu program üzerinden yaptıkları ve konuşmaların program formatına göre bir süre sonra silindiği belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort