Gümüş Alyans Modelleri

Nişanlı, evli ve sözlü olan çiftlerin gönül bağlarını ve mutluluklarını ayrıca hayat mücadelesine karşı birleşmesini ve tüm zorluklara beraber göğüs germesi anlamına gelen alyans takmak artık bir gelenek haline gelmiştir.

Gümüş Alyans Modelleri
Gümüş Alyans Modelleri can berk

Gümüş Alyans Modelleri

Nişanlı, evli ve sözlü olan çiftlerin gönül bağlarını ve mutluluklarını ayrıca hayat mücadelesine karşı birleşmesini ve tüm zorluklara beraber göğüs germesi anlamına gelen alyans takmak artık bir gelenek haline gelmiştir. Yüzlerce model gümüş erkek ve bayan alyans modelleri ile sizlerin en mutlu gününde yanında olmak için farklı seçenekler sunan firma, mutluluğunuza ortak oluyor. Birçok farklı model seçeneğinden mutlaka beğeneceğiniz bir model bulunuyor. Tüm bu seçeneklerden birini beğenmemeniz halinde ise, beğendiğiniz gümüş alyans modelini göndermeniz yeterli olacaktır. Özel makineler ve özenli el işçiliği ile istediğiniz model gümüş alyans çok kısa sürede yapılarak size gönderimi sağlanmaktadır.

Bayan Gümüş Alyans Modelleri

Bayanlar için çok büyük anlam taşıyan, görüntüsü ve anlamı itibari ile en önemli takıları haline gelen gümüş alyanslar için çok farklı model seçenekleri bulunuyor. En çok rağbet gören model seçenekleri yanı sıra sadece size özgü olan bir model de tasarlamanız ve takmanız mümkün olmaktadır. Seçeceğiniz alyans modelleri tarzınızı yansıtacağı gibi çok da şık durarak gösterişli de olmalıdır. Ayrıca alacağınız model seçeneğinde bayanların en sevdiği yüzük modelleri arasında olan olmazsa olmaz model tek taş yüzük de hediye seçeneğinden sipariş verebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun birçok farklı model seçeneği bulunmaktadır. Seçeceğiniz bayan gümüş alyans modelleri kısa sürede gönderimi sağlanmaktadır.

Gümüş Alyans Modelleri

Yüzük seçiminizi gümüş de yana yapmanız halinde seçebileceğiniz çok farklı model seçenekleri bulunuyor. Gümüş Alyans  taşlı ve taşsız üretilmekle beraber, üzerine isim yazdırmanız da mümkün olmaktadır. Dilerseniz yüzükleri altın renginde seçebilir yada gümüş renginde orjinal şekilde alabilirsiniz. Erkek modellerinde düz üretim yapılırken, bayan yüzük modellerinde ise daha gösterişli ve şık durması açsısından taşlar tercih edilmektedir. Sipariş verebileceğiniz yüzük modellerini mat yada parlak seçenekleri şeklinde de seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Çok farklı model seçeneklerinden dilediğiniz için siparişi için siteden canlı destek ve telefon üzerinden yardım alabilirsiniz.

Gümüş Alyans Modelleri 2018

Yüzük modelleri her yıl modaya uyumlu olmak adına sürekli yenilenmektedir. En çok rağbet gören gümüş alyans modelleri arasına el işi Osmanlı motifleri, sonsuzluk motifleri, klasik modeli bombeli model, zambak modeli, çift renk gümüş alyans, isimli gümüş alyans, çizgili modeller, taşlı modeller, altın kaplama modeller, el işi zincir modeli, örgü gümüş model, köşeli model, su yolu model, trio modeli, kare model seçeneği, özel tasarımlar gibi birçok farklı model seçeneği bulunuyor. 2018 yılında yeni bir model ile en güzel anınızı ölümsüz kılmak için, en güzel modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Birçok çift yüzük model seçeneği yanında ayrıca tek taş yüzük hediye imkanına sahiptir. Fiyat olarak oldukça avantajlı olan modeller için siteyi ziyaret etmeniz yeterli.

Kaynak ; https://www.gumuscum.com/gumus-alyans

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X