Güven Taş Makina – Konkasör Sektörünün Güvenilir Adresi

Güven Taş Makina – Konkasör Sektörünün Güvenilir Adresi
Güven Taş Makina – Konkasör Sektörünün Güvenilir Adresi admin

İnşaat alanında ülkemiz sektörün en iyilerin arasında yer alıyor. Ancak inşada kullanılan yapı malzemelerinin arasında en önemli yere sahip olan malzeme şüphesiz taş ve kumdur. Özellikle çakılların yol yapımında sıkça kullanıldığı bilinmektedir. Ancak bu kumun yapı inşasında kullanılabilir hale gelmesi ve kayalardan çakıl elde etmek için bazı konkasör tesislerine ihtiyaç duyulur. Bu anlamda hizmet veren ve ger geçen gün AR – GE çalışmalarını daha fazla genişleten firma Güven Taş Makina artık yurtdışına da ihracat gerçekleştiriyor. Hem beton hem de eleme santrallerinde üstün kalite hizmeti sunan firma kendi imalatı olan konkasör tesisi ile de ayrıca sektöre hizmet vermektedir.

Kırım ve Elek Makinaları

Asfaltlar için çok sık kullanılan çakıl malzemesi büyük ve sağlam kayaların kırılması ile elde ediliyor. Tabi bunun için kullanılacak yapı olan mobil konkasör makinaları inşanın her alanında hizmet verebilecek nitelikte üretiliyor. Güven Taş Makina tersiyer kırıcıları sayesinde sektörün çakıl ve kum ihtiyacını nitelikli olarak gideren nadir firmalardan biri olup, kendi imalathanelerinde üretim sağladığı için en uygun fiyat politikasını da sunuyor. Ayrıca bu tesislere ilişkin yedek parça imalatı da yine bu firma tarafından sağlanmakta. Mobil eleme tesisi sahibi olan firma asfalt ve santraller için zemin düzenlenmesinde güçlü makinalar oluşturmaktadır. 

Yıkama Eleme Tesisleri

İnşalarda kullanılan kumun kalite standartlarına uygun olması ve inşanın bu kum sayesinde sağlam bir yapıya dönüşmesi son derece önemlidir. Çünkü kum içerisinde yer alan yabancı maddeler kumu kayganlaştırır ve istenilen niteliğin tutturulmasını engeller. Bu nedenle kumun kullanılmadan önce yıkanması ve bu yabancı maddelerden arındırılması gerekmektedir. Kırma eleme tesisi imalatını gerçekleştiren Güven Taş Makina nitelikli kum elde etme konusunda ilk sırada yer alıyor. Sektörün öncü mesleklerinden olan kırma yıkama tesisi kurulumu aslında ülke içindeki yapılar için zemin hazırlıyor. Firmanın satışını yaptığı birincil, ,ikincil ya da üçüncül kırıcılar sayesinde ihtiyacınız olan tesisata kavuşabilir üstelik bunu minimum fiyat garantisi ile sağlayabilirsiniz. Yılların deneyimine sahip olan firma sektörün birincil ve en önemli ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyor, her geçen gün biraz daha büyüyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X