Hurdalar Değerini Bulmaya Başladı

Geri dönüşüm çağımızın projeleri içinde yer almaktadır. Sadece ülkemiz içinde hurdaların geri dönüşümlerini düşünmek yanlış olacaktır.

Hurdalar Değerini Bulmaya Başladı
Hurdalar Değerini Bulmaya Başladı yunus

Geri dönüşüm çağımızın projeleri içinde yer almaktadır. Sadece ülkemiz içinde hurdaların geri dönüşümlerini düşünmek yanlış olacaktır. Küresel alanda ham madde kaynaklarının azalması yanında çöplerin ortadan kaldırılması noktasında büyük sorunlar yaşanmaktadır. Tasarruf planları ile bu alanda israfların önüne geçilmektedir. Hurdacı sektörü bu nedenle dünya genelinde hizmet sunan ve faydası da gene sınır dışına taşmaktadır.

 Hurda malzemeler arasında genellikle metal ürünler akıllara gelmektedir. Fakat kağıt, plastik, cam gibi farklı atıklarında gene hurda değeri bulunmaktadır. Demir, çelik ürünleri ise geri dönüşüm içinde maddi bir değeri kabul edilirken diğer ürünlerin değerleri pek göze gelmez. Hurdacı olarak her ürün artık firmamız tarafından uygun fiyata alınmakta ve satılmaktadır. İhtiyacınız olmayan ürünü cöpe atarak hem çevrenin kirlenmesine hem de paranızın sokağa atılmasına neden olursunuz. Hurdacı olarak telefon veya farklı yollar ile bizlere ulaşmanızda ürünleriniz yerinde değerini bulmaktadır. Aynı şekilde ihtiyacınız olan her hangi bir malzemeyi adresimiz üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu sayede fahiş fiyatlar ile kazıklanmanızın önüne geçilmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde şubemizin olması ile nakliye gibi giderler ortadan kaldırılmaktadır.

 Hurdacı olarak ürünlerimiz istifler halinde sergilenmektedir. Bahçe veya ev kapıları yanında diğer inşaat malzemeleri de gene adresimizde yer alırken, küçük ev aletleri de gene hurdacı stoklarımızda yer almaya devam etmektedir. Alım ve satımın direk firmamız tarafından yapılmasından dolayı hurdalar gerçek değerlerini bulmaktadır.

http://ozergeridonusum.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X