İYİ Parti Açıkladı FETÖ Eylem Hazırlığında!

Uzun bir süredir FETÖ’yü ağzına almayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener FETÖ’cü suçlamalarından bunalmış olacak ki FETÖ’yü hedefe koydu.

İYİ Parti Açıkladı FETÖ Eylem Hazırlığında!
İYİ Parti Açıkladı FETÖ Eylem Hazırlığında! admin

Uzun bir süredir FETÖ’yü ağzına almayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener FETÖ’cü suçlamalarından bunalmış olacak ki FETÖ’yü hedefe koydu.

İYİ Parti’nin hazırladığı ‘FETÖ ile Acil Eylem Planı’nda dikkat çeken tespitler yer aldı. İYİ Parti’nin hazırladığı ‘FETÖ ile Acil Eylem Planı’nda yer alan tespitlere göre ‘Kozmik bir savaş veren’ örgüt, Türkiye’de asla demokratik bir iktidar değişimini istemiyor. Raporda FETÖ’den daha çok devlet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın suçlandığı görülüyor.

Skandal raporda, özetle şu tuhaf tespitler yapıldı;

FETÖ’nün 17-25 Aralık’a kadar devletin en mahrem kurumları da dâhil olmak üzere her yere sızmasının sorumluluğu onlara bu imkânı cömertçe sunan iktidarlara aittir.

Örgütün en büyük mesafeyi 2003-2013 arasında aldığı düşünülürse mesuliyetin büyük bölümünün mevcut iktidara ait olduğu açıkça görülecektir. İktidarın liyakat ve adalet ilkelerini ihmal ederek devleti içine düşürdüğü ağır zaaf sebebiyle 15 Temmuz darbe teşebbüsü yaşanmış ve milletimiz tabiri caizse devleti sokaklardan toplamıştır.

ÖRGÜT TÜRKİYE'DE İKTİDAR DEĞİŞİMİNİ İSTEMİYORMUŞ!

Örgütün amacı Türkiye’de demokratik düzeni yok etmektir. Bu nedenle örgüt Türkiye’de asla demokratik bir iktidar değişimini istememektedir. Sahip oldukları teolojik dünya görüşüne göre Türkiye’de iktidarı şeytanlaştırmışlar ve sapkın görüşlerine göre iktidar partisi liderini de kâinatın sonuna doğru geleceği belirtilen deccal ile özdeşleştirmişlerdir. Böylece FETÖ için Erdoğan ile mücadele bir siyasi mücadele olmaktan çıkmış, kozmik bir savaşa dönüşmüştür.

ERDOĞAN İLE GÜLEN’İ AYNI TARAFA KOYDULAR!

Bu kozmik savaşı sözde tanrısal gücü temsil eden FETÖ liderinin kazanması için de Erdoğan’ın iktidarda kalması yani demokratik seçimlerde kaybetmemesi lazımdır. Bu yüzden örgüt Türkiye’de demokratik bir iktidar değişimini ne istemekte ne de böyle bir değişimi kabul etmektedir. Bu nedenle FETÖ Türkiye’de demokratik laik hukuk devletinin en büyük iç düşmanıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X