Error 520 Ray ID: 4cab6e948bffbf43 • 2019-04-21 01:02:20 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Karaman'da evden çıkanlar yüzünden sokak kapandı...

Karaman'da evden çıkanlar yüzünden sokak kapandı...

Karamanlı yetkililer şikayetçi olarak gittikleri apartmanda çöp kamyonundan şikayet ettiler. Mürettebatlar evin tüm odalarıyla teras katındaki çöplükten yürüyemediler. Evi boşaltmak için yol trafiğe kapatıldı

Karaman'da evden çıkanlar yüzünden sokak kapandı...
Karaman'da evden çıkanlar yüzünden sokak kapandı... Onur KARAPINAR

Edinilen bilgiye göre, Fenari Mahallesi Kemal Kaynaş Caddesi üzerinde bulunan üç katlı Mustafa Dölek Apartmanına gelen ekipler, 3. kattaki dairede tek başına kalan 68 yaşındaki Aliye Aköz’ün evine girdiklerinde adeta şok yaşadı. Ekipler evin tüm odalarıyla teras katında çöpten adeta yürüyemedi.

Bunun üzerine Karaman Belediye temizlik ekipleri, dairedeki çöpleri temizlemek için polisinde yardımıyla caddeyi trafiğe kapattı. Daireye çıkan temizlik ekibi, dairedeki çöpleri temizlemeye başladı. İHA'nın haberine göre, şu ana kadar apartmanın sadece teras katından 5 kamyon çöp çıkarken, daire ile birlikte 30 kamyona yakın çöp çıkması bekleniyor.

Yaşlı kadının kapı karşı komşusu İsmet Erkılıçoğlu yaptığı açıklamada, "Yaşlı kadının dairesinden çok pis koku geliyordu ve biz onu defalarca uyardık. Rahatsız olduğu için komşuları olarak fazla ses çıkarmadık. Ancak kokular aşırı gelince dayanamadık ve şikayet etmek zorunda kaldık. Şu anda evde çöpten adım atacak yer yok. Ortak kullanım alanı olan teras kat bile çöplerle dolu. Biz bu durum karşısında yıllardır uğraşıyoruz. Burası 2013 yılında temizlenmişti. Yaklaşık 5 yıldır yine burayı bu hale getirdi. Biz bu yaşlı kadına sahip çıkılmasını istiyoruz. Yoksa burası yine bu hale gelir” diye konuştu.

Karaman Belediye temizlik ekipleri, dairedeki çöpleri temizlemek için polisinde yardımıyla caddeyi trafiğe kapattı. Daireye çıkan temizlik ekibi, dairedeki çöpleri temizlemeye başladı. Şu ana kadar apartmanın sadece teras katından 5 kamyon çöp çıkarken, daireyle birlikte 30 kamyona yakın çöp çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort