Koleksiyonerler İçin Salon Ve İnternet Müzayedeleri

Koleksiyonerler için Pera Mezat hizmetleri kapsamında yer alan salon ve internet müzayedeleri farklı konseptlerle beraber koleksiyon katılımcılarına eşsiz parçalar sunmaktadır.

Koleksiyonerler İçin Salon Ve İnternet Müzayedeleri
Koleksiyonerler İçin Salon Ve İnternet Müzayedeleri ahmet şahin

            Koleksiyonerler için Pera Mezat hizmetleri kapsamında yer alan salon ve internet müzayedeleri farklı konseptlerle beraber koleksiyon katılımcılarına eşsiz parçalar sunmaktadır. Pera Mezat Müzayede hizmetleri kapsamında yer alan özellikle değerli ve eşsiz parçaların müzayede günleri koleksiyoncuların talepleri üzerine farklı konseptlerde düzenlenmektedir.

 

            Salon ve internet müzayede işlemlerini bulabileceğiniz hizmetlerde iki müzayede hizmetine de farklı şekilde katılım gösterebilirsiniz. Her iki müzayede hizmetinde de Pera Mezat Ailesi tüm destek ve beklentileriniz için müşteri memnuniyetini bir prensip olarak kabul etmektedir.

 

 Salon Müzayede Hizmetleri

 

            Salon müzayede hizmetinde koleksiyon sevenlere sunulan eserler genel olarak tek bir koleksiyonerin eşsiz parçalarından oluşabileceği gibi farklı koleksiyonerlerin eserlerini de meydana getirebilmektedir. Tüm salon müzayede organizasyonları genel olarak Pera Mezat Ailesi tarafından belirlenen ve konsepte uygun bir mekanda yapılmaktadır. Bazı durumlarda ve özel müzayede eserlerinde dernek ya da farklı kuruluşlar organizasyon sürecinde katkı ve katılımda bulunabilmektedir.

 

            Pera Mezat sitesi üzerinden salon müzayedeleri ile ilgili bilgileri aktaran bir etiket mevcut bulundurulmaktadır. Bu etiket üzerinde yer alan saat internet üzerinden pey almayı kesmeyi ve müzayedenin okunacağı saatini öğrenebilirsiniz. İnternet aracılığıyla gelen peyler, salonda bayrak kaldırma yöntemi ile aşılabilir. Bu yöntem sadece salon müzayedeleri için geçerli olup, müşterilerin tam katılımı için salon ya da diğer ortamlarda müzayede ortamına canlı katılım sağlamaları önerilmektedir.

 

 İnternet Müzayede Hizmetleri

 

            İnternet müzayedeleri salon müzayede hizmetlerinden farklı olarak hafta içi ya da sonu saat 22:00 ile 23:30 arasında yapılmaktadır. Verilen hizmetin saat olarak geç olmasından dolayı Pera Mezat Ailesi müşterilerine telefon ya da diğer yollar ile destek verememektedir. Bu nedenle, müzayede katılımcıları mutlaka müzayede etiketinde bulunan saate dikkat etmelidir. Etiket üzerinde yer alan saat, son pey verme saatini temsil etmektedir.

           

            Müzayede saatinden sonra pey verme işlemi otomatik şekilde durdurulduğunda herhangi bir olası gecikmenin olmaması için müzayede saatinden önce pey verme işlemi mutlaka yapılmalıdır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda Pera Mezat Ailesi herhangi bir sorumluluk kabul etmezken, müzayede saatinden önce en üst pey verme değerlerine kadar müşterilerin ulaşmasını da önermektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X