Error 520 Ray ID: 4cab50236961c77b • 2019-04-21 00:41:34 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Poşetlerin para ile satılması konusu Meclis'e taşındı

Poşetlerin para ile satılması konusu Meclis'e taşındı

Marketteki poşetin satışını içeren Atık Yönetimi Kanunu Teklifi Meclise sunuldu.

Poşetlerin para ile satılması konusu Meclis'e taşındı
Poşetlerin para ile satılması konusu Meclis'e taşındı Onur KARAPINAR

Marketlerde poşetlerin para ile satılmasına ilişkin hazırlanan kanun teklifi TBMM'ye sunuldu. AK Parti'nin, çevre ve atık yönetimiyle ilgili çalışmalarda teşvik, marketlerde poşetlerin 25 kuruş olması, yeni yapılacak imar uygulamalarında bisiklet yolları yapımının zorunlu hale getirilmesi ile ilamsız icra takibi için Merkezi Takip Sistemi kurulması gibi düzenlemeleri de içeren iki ayrı kanun teklifi, Meclis Başkanlığına sunuldu.

Atıkların kaynağında ayrıştırılması, farklı şekillerde toplanmasına yönelik olan çalışmalar çerçevesinde belediyelere, özel idarelere ve diğer kurumlara bakanlık tarafından bir teşvik sistemi getirildiğini kaydeden AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, depozito sisteminin güçlü bir şekilde oluşturulacağının da altını çizdi. 

Naylon poşetlerin kullanımına ilişkin de düzenleme yapılacağını kaydeden Muş, “Poşetlerin tüketimini azaltmak maksadıyla marketlerde 25 kuruş karşılığında satılmasını teklifimizde sunduk. Maksadımız poşet tüketimini azaltmaktır” dedi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort