Samsun gelin saçı fiyatları

Samsun gelin saçı fiyatları
Samsun gelin saçı fiyatları admin

 

Bir kadının en özel günlerinden biri düğün günüdür. Düğün günü yeni bir aile kuracak olan çift için önemli ve anlamlı olsa da aslında düğün tamamen kadınların hayallerini süsleyen bir gündür. Her kadın düğün gününü hayatında en az 1 kere de olsa hayal etmiştir. Düğün gününde kusursuz olmayı da her gelin hak eder. Stresli bir düğün hazırlığı sonrasında düğün günü gelin sadece eğlenmeli ve o anların keyfini çıkarmalıdır. Bilindiği üzere Türk adetlerinde gelin ve düğüne hazırlanan yakın kadınlar da aynı kuaförde toplanırlar. Bu gibi günlerde gelin saçı yapan ekibin iyi bir şekilde organize olması ve yaptığı işin farkında olması son derece önemlidir.

Samsun gelin saçı yaptırmak isteyen ve geline eşlik edecek yakınları ile şanslı bir şehir çünkü İxir gibi profesyonel bir ekibe sahip. Özel bir gün olduğunun bilincinde olan ekibimiz sizler için gereken bütün özeni göstererek hem gelinin hazırlanmasına hem de gelin yakınlarının düğün için hazırlanmasına severek eşlik edecektir. Düğünden önce gelin saçı için gerekli provalar alınarak gelinler için bir sürpriz yaşanmasının önüne geçen ekibimiz, düğün günü hayal edilene ulaşılması için bütün profesyonel ekipmanlarını ve tecrübesini kullanmaktan çekinmez.

Samsun gelin saçı fiyatları ile kıyaslandığı zaman verdiğimiz hizmet ve kaliteli ürünlerimiz gelinimizi mutlu ederken aynı zamanda da cep dostudur. Her uygulamamızda olduğu gibi bu özel günlerde de A kalite ürünler kullanılır. Birçok işlem yapılacak olsa da asla kalitesiz bir işlemin yapılması mümkün değildir. Bütün yönlendirmeler profesyonel birikimlere dayanarak yapılır, işletmemiz mutlu bir müşterinin en iyi reklam aracı olduğunu bilerek hizmet verdiği için yeni bir yuva kuracak gelin adaylarını asla para kaynağı olarak görmemektedir.

Gelin saçı ile ilgili yapılan uygulamalardaki özenin aynısı diğer müşterilerimiz için de uygulanmaktadır. Bizim için gelin saçı da, manikür de, fön de aynı değerdedir. Her işlemimizin kaliteli olması gerektiğinin bilincinde olarak hizmet verdiğimiz için müşterilerimizin İxir Küaför Salonundan mutsuz bir şekilde ayrılması imkansızdır. Hizmetlerimizin kalitesi profesyonel bakış açımızdan kaynaklıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X