Sprey Poliüretan Köpük ve Sprey Polyurea Sistemleri

Sprey Poliüretan Köpük ve Sprey Polyurea Sistemleri

Sprey Poliüretan Köpük ve Sprey Polyurea Sistemleri
Sprey Poliüretan Köpük ve Sprey Polyurea Sistemleri hadra

Yalıtım Ve Yeni Nesil Teknoloji

 

            Üretim teknolojileri her geçen gün kendini güncellemeye devam ediyor. Bu gelişimin içinde yer alan sprey poliüretan sayesinde herhangi bir yerde aralık kalmadan, ısı yalıtım tabakası yüzey boyunca pratik bir şekilde yayılır. Hızlı ve eş güdümlü sprey poliüretan köpük sayesinde pürüzsüz bir şekilde yalıtım katı atılmış oluyor.

 

            Püskürtme yapılırken gerekli koruyucu ekipmanlar ve maske yardımıyla kimyasal etkilerden korunabilirsiniz. Set halinde satışa sunulan poliüretan sprey cephesel alanlarda, tavan ve taban alanlarında ustalıkla uygulanan bir tekniktir. Kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre tüpler ya da daha geniş hazneler kullanılarak uygulanan püskürtme tekniği daha az uğraşla, daha fazla alanı kaplayabiliyor.

 

 Poliüretan teknoloji sayesinde ısı yalıtımı ve kaplama işlemlerinin yanı sıra şık ve dekoratif görünümlü alanlar elde etmek mümkün. Renklendirme ve tüm diğer şekilsel unsurlar ise tasarımcının ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklılık kazanabiliyor. Doğal unsurlara, zamanın yıpratıcı etkilerine ve insan unsurunun sebebiyet vereceği yıpranmalara karşı oldukça dayanıklı olan bu malzemeler ve uygulama hizmetlerimizi sitemizden talep edebilirsiniz. Videolu gösterim, ürün özellikleri ve sipariş işlemlerine dair tüm unsurları ise sitemizde bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X