Stok Programları İçin En Yeni Tasarımlar

Bazı işletmelerin, günlük malzeme giriş çıkışları yoğun olmaktadır. Bu giriş çıkışlar hesaplandığında veya sayıldığında, bilgisayar kayıtları ile birbirini tutmayabilir.

Stok Programları İçin En Yeni Tasarımlar
Stok Programları İçin En Yeni Tasarımlar Turan

Bazı işletmelerin, günlük malzeme giriş çıkışları yoğun olmaktadır. Bu giriş çıkışlar hesaplandığında veya sayıldığında, bilgisayar kayıtları ile birbirini tutmayabilir. Bu stok programının eksikliğinden kaynaklanan bir durumdur. sentos.com.tr adresinde, en gelişmiş teknoloji kullanılarak oluşturulmuş olan yazılım programı satışı yapılıyor. Bu program gittigidiyor entegrasyon yazılımları ile içerik olarak aynı kalitede üretiliyor. Program işletmelerin mal sayımlarının net olmasını sağlıyor ve hesaplanmasında büyük kolaylık sağlıyor.

İşletmelere Özel Yazılım Oluşturma

Sitenin, satışını yaptığı bu programlar, uzman yazılımcılar tarafından yazılmaktadır. Bu yazılımların içeriğinde; kasa hesabı, muhasebe, stok ve müşteri hesaplarındaki alacak ve verecekleri hesaplayan cari hesaplar bulunur. Programın içeriği; hepsiburada entegrasyon sistemleri ile büyük benzerlikler taşıyor. Programlar işletmelere özel sayım seçenekleri üretiyor, sayı belirlenirken paket, koli, kutu, düzine gibi sayısal değerler belirlenebiliyor.

Kampanyalı Fiyat Seçenekleri

Bilgisayar programları, meşakkatli çalışmalar sonucu yazılım üreticileri tarafından üretilmektedir. Program kaliteli altyapıya sahip olmasına karşın, fiyatları da oldukça uygun oranlarda belirlenmiştir. Ayrıca bu fiyatlarda kampanyalı seçenekler sunulmakta, aylık olarak paket program satışı yapılmaktadır. Program n11 entegrasyon sistemleri ile aynı özelliklerde üretilmektedir. Program, bir çok farklı bölgede şubesi olan yerlerin, tüm şubelerinin tek bir elden entegre edilmesini sağlıyor. Tüm pazaryeri entegrasyon sistemlerinde en kaliteli içeriği oluşturan program, sitede satışı yapılan program içeriği ile birebir örtüşüyor. Satın almak istediğiniz veya ihtiyacınız olan bu yazılım programını site üzerinden inceleyebilirsiniz.

https://www.sentos.com.tr/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X