Survivor'da kim hangi takımda? Survivor yeni takım kadrosu kimler?

Survivor'da dün akşam şoke eden gelişmeler yaşandı. Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı Survivor All Star - Gönüllüler konseptinin bittiğini açıkladı.

Survivor'da kim hangi takımda? Survivor yeni takım kadrosu kimler?
Survivor'da kim hangi takımda? Survivor yeni takım kadrosu kimler? admin

Survivor'da dün akşam şoke eden gelişmeler yaşandı. Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı Survivor All Star - Gönüllüler konseptinin bittiğini açıkladı. Bu gelişmeyle birlikte tüm yarışmacılar şoke oldu. Peki Survivor'da yeni takımlar nasıl olacak? Kim hangi takımda? Herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor.
Dün eleme adaylarının belirleneceği günde Acun Ilıcalı iki flaş açıklama yaptı. İlki Batuhan'ın yarışmadan ayrılmasıydı. İkincisi ise Survivor'da All Star - Gönüllüler konseptinin bittiğiydi. Bu gelişme herkesi şoke etti. Kadın yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. 
SURVİVOR'DA KİM HANGİ TAKIMDA?.

GÖNÜLLÜLER

Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, Hilmi Cem, Murat Ceylan, Damla Can, Anıl Berk Baki, Cumali Akgül,  Funda Alyakış, Birsen Bekgöz, Yağmur Banda.

ÜNLÜLER

Turabi Çamkıran, Adem Kılıççı, Ümit Karan, Sema Aydemir, Berna Canbeldek, Elif Şadoğlu, Mustafa Kemal Kurt, Yiğit Dikmen, Sahra Işık ve Merve Aydın

Takımlar yarın buluşacak.


KONSEYDE GERGİNLİK

Survivor'ın eleme gecesinde Hakan ile Sema arasında gerginlik yaşandı. Hakan, üzerlerinde baskı hissettiklerini söyledi. Hakan, All Star takımının kendisini ve Nagihan'ı günah kesiçisi ilan ettiğini açıkladı. Bu sözlere kızan Sema, Hakan'la olan tüm ilişkisini kestiğini açıkladı.

SON ÖDÜL OYUNU

Survivor'da All Star - Gönüllüler takımı son kez karşı karşıya geldiler. Oyun öncesi duygu dolu anlar yaşandı ve Ünlüler takımı kenetlenip yarışa çıktılar. Kazana takım ise ızgara köfte yemeği kazandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X