Ultra Kavitasyon Bölgesel İncelme - mayaestetik.com

Bir çok bayan ve erkeklerde uygulanan ultra kavitasyon bölgesel incelme sayesinde istediği kiloya kavuşan müşteriler ağrı ve acı çekmeden bu cihaz ile zayıflayabiliyor.

Ultra Kavitasyon Bölgesel İncelme - mayaestetik.com
Ultra Kavitasyon Bölgesel İncelme - mayaestetik.com Turan

Bir çok bayan ve erkeklerde uygulanan ultra kavitasyon bölgesel incelme sayesinde istediği kiloya kavuşan müşteriler ağrı ve acı çekmeden bu cihaz ile zayıflayabiliyor. Haftalık uygulanan programlarla müşterilerin istemiş olduğu bölge cihaz yardımı ile vücut içindeki yağı parçalayarak dışarı ter yolu ve idrar yolu ile atıyor. Bu işlemi uygulatan kişilerin bol su tüketmesi gerekiyor. İncelme işlemi yapılmadan kişinin beden ölçüleri alınarak işlem öncesi ve sonrası fark ortaya çıkarak bölgesel incelme fark ediliyor. Yaklaşık seans süreleri kişilerin bölgelerine göre değişebiliyor. Sağlıklı incelmenin doğru yollarından biri olan bölgesel incelme her insan tarafından tercih ediliyor.

Kısa zamanda istenilen kiloya kavuşmak mümkün?

Zayıflama konusunda müşterilere yardımcı olan kavitasyon yaklaşık bir saat süre ile basen, bel, bacak ve karın bölgesine uygulanan cihaz yaklaşık 10 seans ve 6 seans olarak uygulanıyor. Sıkça adı duyulan kavitasyon sadece bayanlar için kullanılmamaktadır. Erkekler içinde karın yağlarını eritme ve bölgesel incelme işlemi yapılabiliyor. Bölgesel incelmelerde kısa süren seanslar kişiler için etkili olabiliyor. Müşteriye yapılan işlemlerde kesinlikle hiç bir yan etki görülmemektedir. İşlem yapılan bölgeye jel sürülüyor kişi hazır hale gelerek ve bandajlarla sıkıca sarılarak yaklaşık işlem süresi boyunca kişi hareket etmeden dinlenme pozisyonunda kalarak işlemin bitmesini ve sonuçlanmasını bekler.

Her zayıflamak isteyen kişi kavitasyon bölgesel incelmeden faydalanabilir mi?

Sağlıklı olan her insan bölgesel incelme işlemi yaptırabilir. Bayanlarda ve erkeklerde ciddi varis problemi olan hastalar bu işlemden faydalanamamaktadır. Yaklaşık her bölgesel incelme işlemi yaptıran müşterilerde gözle fark edilir incelme görülüyor. Bunun yanı sıra bedeninde fazla yağ olan kişiler belli bir seans sonrası yapılan işlemler sonucu istenmeyen yağları vücuttan atarak sağlığına kavuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X