Error 520 Ray ID: 4cab209d5a71c855 • 2019-04-21 00:09:07 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Trump görüşmesinden yeni perde arkası açıklamalar

Trump görüşmesinden yeni perde arkası açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump Paris'te bir araya geldi. Kritik toplantıda 5 başlık vardı. 5 kritik başlık tablodaydı: Suriye'de en son PYD / YPG FETÖ Halkbank davası ve Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi.

Trump görüşmesinden yeni perde arkası açıklamalar
Trump görüşmesinden yeni perde arkası açıklamalar Onur KARAPINAR

İki ülke arasındaki yaptırım krizinin aşılmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump ilk kez yüz yüze görüştü. 5 kritik başlık masadaydı: Suriye’deki son durum, PYD/YPG, FETÖ, Halkbank davası ve Cemal Kaşıkçı cinayeti…

İSTANBUL ZİRVESİ’Nİ ANLATTI

Habertürk'ten Çimen Çetin’in özel haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD Başkanı’na Suriye’nin geleceğinin konuşulduğu İstanbul zirvesinde alınan kararı anlattı . İdlib mutabakatının sahada devam kararı ve anayasa yazım komitesinin yılsonuna kadar çalışmalarına tamamlamasına ilişkin süreç değerlendirildi.
Bu kapsamda Suriye'deki YPG/PYD varlığı da gündeme geldi.

3 PKK’LI İÇİN ÖDÜL

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'nin 3 PKK elebaşı için koyduğu ödül üzerinden verdiği örnekle PKK ve YPG’nin aynı olduğunu ve birbirlerinden farkı olmadığını bir kez daha yineledi.

CEMAL KAŞIKÇI CİNAYETİ

Beyaz Saray yapılan görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinin görüşüldüğünü açıklamıştı. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin bu süreçte cinayeti aydınlatmak için yaptıklarını anlattı. Gerek görüldüğünde üçüncü ülkelerle cinayete ilişkin bilgi ve belgelerin paylaşıldığını belirtti, ses kayıtlarını örnek gösterdi..

FETÖ İLE MÜCADELE

Türkiye 15 Temmuz’dan sonra faaliyet gösteren 21 okulun kapatıldığını anlatırken, örgütün eğitim başta olmak üzere yürüttüğü faaliyetle sadece Türkiye için değil tüm dünya için de bir tehdit olduğu bir kez daha vurgulandı...

HAKAN ATİLLA DAVASI

Erdoğan-Trump görüşmesinde Halkbank ve Hakan Atilla davası da gündemdeydi. ABD basınının Halkbank iddianamenin hazır olduğunu ve çok yakında kamuoyuna açıklanacağını yazdığı dönemde, Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmede bir kez daha Hakan Atilla'nın suçsuz olduğunu, Halkbank’a haksızlık yapıldığını, bunun Türkiye Cumhuriyeti devletini suçlu ilan etmek anlamına geldiğini söyledi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort